100. Yıl Mahallesi Su Tesisatçısı

100. Yıl Mahallesi Su Tesisatçısı

Su tesisatçısından alacağınız hizmet ile birçok sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. 100. Yıl Mahallesi su tesisatçısı servisimiz size her türlü konuda yardımcı oluyor. Firmamızın servisinden alacağınız hizmetler ile faturalarınızı ciddi oranda düşürmeniz ve sonucunda maddi açıdan ciddi kazançlar elde etmeniz mümkündür. Bunun beraberinde daha ileri boyutlarda başarılı sonuçlar almanız da mümkündür. Kaçağın büyümesi, sonrasında ise kaçağın patlaklara dönüşmesi kaçınılmazdır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için siz de firmamızı tercih edebilirsiniz. Kısa süre içerisinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz sorunu belirleyerek hızlı bir şekilde müdahale edecektir.

0282 788 82 18 0553 690 90 67

Petek Temizliği İle Yüksek Oranda Tasarruf Sağlayın

Peteklerin tıkanması ciddi bir sorundur. Bu sorunun çözümü ise ancak özel cihazla temizlik sayesinde tamamlanabilir. Siz de firmamızdan alacağınız petek temizliği hizmeti ile ciddi oranda tasarruf edebilirsiniz. Peteklerin içinde biriken kireç ve kirin basınçlı su veya ilaç ile temizlenmesini sağlayabilirsiniz. İlaç ile temizliği avantajı daha etkili bir çözüm olmasıdır. Dezavantajı ise bilmeyen kişiler tarafından kullanıldığında kombiye zarar vermesidir. Firmamız tüm petekleri ayrı ayrı ilaçlı su ile temizlemekte ve kombiye zarar vermeden bu işlemi tamamlamaktadır.

Kaçak Tespiti Neden Önemlidir? Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Kaçaklar kullanmadığınız suya para ödemenize neden olur. Bu yüzden kaçak tespitinin zamanında yapılması gerekir. Zamanında yapılan kaçak tespiti sayesinde ciddi oranda kazançlar elde edebilirsiniz. Uzun vadede az gibi gözükse de büyük rakamda paralar kurtarabilirsiniz. Siz de 100. Yıl mahallesi su tesisatçısı servisimizden hizmet almak için hemen servis kaydı oluşturabilirsiniz. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaştığınız takdirde ekiplerimiz adresinize gelecektir.

Kalorifer Tesisatındaki Kaçağın Tespiti

Kalorifer tesisatındaki kaçaklar peteklerin ısınmamasına, tesisattaki suyun sürekli azalmasına ve beraberinde kombinin arıza durumuna geçmesine neden olur. Bu sorunu ortadan kaldırmak için siz de firmamızdan destek alabilirsiniz. Herhangi bir sorun olmadan, kısa süre içerisinde problemin giderilmesi uzman ekibimizce gerçekleştirilmektedir. Termal kameralı cihaz ile kaçak noktasal tespit edilir. Sonrasında ise bu kaçağa sebep olan yerin üzeri açılır. Onarım yapılır. Aynı şekilde kapatılır. Sonucunda kırmadan dökmeden sadece noktasal bir bölgenin açılması ile kaçak tespiti yapılacaktır.

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir