Altınova Mahallesi Su Tesisatçısı

Altınova Mahallesi Su Tesisatçısı

Su tesisatçısından alacağınız hizmet ile farklı birçok sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Su tesisatçısı servisimiz size en iyiyi sunacak ve tesisat probleminizi ortadan kaldıracaktır. Farklı birçok su tesisatçısı piyasada yer alıyor. Bu kişilerin tesisat problemlerini çözmesi kimi zaman imkânsız olabilir. Kaçak tespiti esnasında tüm tesisatı açmak, tıkanıklık sırasında tıkanıklığı tesisatı kırarak gidermek gibi sorunlar, iş bilmeyen kişilerin genelde başvurduğu yöntemlerin başında geliyor. Siz de firmamızdan destek alarak kırmadan dökmeden tıkanıklık açma ve kaçak giderme hizmeti alabilirsiniz.

0282 788 82 18 0553 690 90 67

Tesisatçı Firmamızdan Tasarruf Ettiren Hizmetler

Tasarruf etmek için farklı birçok hizmetimiz mevcuttur. Siz de firmamız Altınova Mahallesi su tesisatçısı servisinden alacağınız kaçak tespiti hizmeti ile yüksek oranda tasarruf edebilirsiniz. Kaçak tespiti ile var olan fazla su kullanımı daha az seviyele çekilecektir. Normal şartlar altında kullanmadığınız suya para öderken kaçak tespiti sonrasında sadece kullandığınız su faturanıza yansıyacaktır. Bu sayede ciddi oranda tasarruf mümkündür. Diğer bir hizmetimiz ise petek temizliğidir. Petek temizliği ile yüksek oranda ısıl tasarruf mümkündür. Bu şekilde doğalgaz faturalarınız en dip seviyeye inecektir.

 

Kaçak Tespiti Ve Onarımı

Kaçak tespiti ve onarımı işlemleri firmamız tarafından titizlikle gerçekleştiriliyor. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz özel cihazlar ile tesisatınıza müdahale ediyor. Eğer tesisatınızdaki kaçağın boyutu çok küçük ise sonar sistemler ile kaçağınız tespit ediyoruz. Sese dayalı çalışan bu cihazlar su sesinin değiştiği noktayı tespit ediyor. Ve tesisatın kaçağı noktasal olarak tespit edilmiş oluyor. Kameralı cihazlar ise daha farklıdır. Bunların ucunda yer alan kameralar farklı boyutlardadır. Tesisatınıza en uygun kamera ile tesisatın içi incelenir ve kaçağa neden olan yer tespit edilir.

Kimyasalsız Petek Temizliği

Petek temizliği hizmeti ile bir adım öne geçebilir, doğalgaz faturanızı düşürebilirsiniz. Peteğin içerisinde zamanla kireç ve kir birikir. Bu kir ve kirecin hızlı bir şekilde tesisattan uzaklaştırılması peteklerin ısınması için şarttır. Bu sayede petekler daha hızlı ısınacak ve verim artacaktır. Tasarruf etmeniz ancak bu metotla mümkün olabilir. İlaçlı ve ilaçsız temizlik hizmeti almak için siz de hemen Altınova Mahallesi su tesisatçısı servisimize ulaşabilirsiniz.

Puan Verin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir