Araphacı Mahallesi Su Tesisatçısı

Araphacı Mahallesi Su Tesisatçısı

Su tesisatçısından alacağınız hizmet ile birçok problemi yok edebilirsiniz. Firmamızın Araphacı mahallesi su tesisatçısı servisi size en iyi hizmeti sunacak ve sorunlarınızı ortadan kaldıracaktır. Sadece sorunları ortadan kaldırmakla da kalmayan firmamız sıfırdan borulama işlemleri de gerçekleştiriyor. Bu sayede tesisatınızın uzun süre dayanıklı kalmasına imkân veriyor. Siz de daha detaylı bilgi almak için hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz kısa süre içerisinde adresinize gelecek ve soruna müdahale edecektir. Eğer sıfırdan tesisat inşa edilecekse ön keşif işlemi gerçekleştirecek, size en uygun fiyatı sunacaktır.

0282 788 82 18 0553 690 90 67

Pis Su Tesisatındaki Kaçağın Tespiti Ve Onarımı

Pis su tesisatındaki kaçaklar sağlıksız ortamlara davetiye çıkarır. En ufak sızıntı ilerleyen süreçte ciddi sorunlara yol açacaktır. Bu sorunlardan birisi evin kanalizasyon suları altında kalmasıdır. Tuvaletin gideri su kaçırdığı takdirde duvarlardan, fayans aralarından ve farklı noktalardan evinize pis su girer. Pis su ise sağlığınızı tehlikeye atacaktır. Siz de firmamızdan destek alarak bu sorunu giderebilirsiniz. Uzman kadromuz noktasal kaçak tespiti yapıyor. Sızıntının nereden kaynaklandığını özel cihazlar ile buluyoruz. Sonrasında ise bu noktalardan tesisata müdahale ediyoruz. Sonuç olarak sadece sorunlu noktanın açılması ile az maliyetli bir kaçak onarımı gerçekleştiriyoruz.

Petek Temizliği İle Tasarruf Mümkün

Petek temizliği hizmeti Araphacı mahallesi su tesisatçısı servisimizin sunduğu hizmetlerden birisidir. Firmamızın Araphacı servisi kısa sürede adreslere gelerek petek temizliği işlemi yapmaktadır. Bu işlemi ilaçlı veya ilaçsız metotlar ile yapabilmekteyiz. İlaçlı olan yöntemlerde tesisatta gezdirilen suyun kombiye gitmesine izin vermiyoruz. Bu sayede kombiniz zarar görmüyor. İlaçsız temizlik ise yüksek basınçlı su ile yapılmaktadır. Bu metotla peteklerden verim almanız ve tasarruf elde etmeniz mümkündür.

Kalorifer Tesisatındaki Kaçakların Onarımı

Kalorifer tesisatındaki kaçak kombiye zarar verebilir. Sürekli düşen su basıncı kombinin devreden çıkmasına neden olacaktır. Sonuç olarak sorun yaşamanıza ve kombinizin zarar görmesine bu kaçaklar neden olur. Aynı zamanda ısınma problemi de ortaya çıkar. Bu durumdan kurtulmak için kaçak tespiti hizmeti alabilirsiniz. Firmamız termal kameralar ile sıcak suyun sızdığı noktaları çok hızlı şekilde tespit etmekte ve sonrasında ise müdahale etmektedir.

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.