Çanakçı Mahallesi Su Tesisatçısı

Çanakçı Mahallesi Su Tesisatçısı

Su tesisatçısından alacağınız hizmetler ile birçok sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sorunlardan bir tanesi tıkanıklıklardır. Tesisatlar, giderlere atılan yabancı maddeler sebebiyle zaman zaman tıkanabilir. Bu sorunun çözümü ise tıkanıklık açma hizmetidir. Çanakçı Mahallesi su tesisatçısı servisimiz ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca kaçak tespiti ve onarımı hizmeti de sunmaktayız. Firmamızın Çanakçı servisi son teknoloji kaçak tespiti cihazlarına sahiptir. Bu cihazlar ile kaçak tespiti rahatlıkla ve hızlı şekilde yapılmaktadır. Noktasal kaçak tespitinin ardından buraya müdahale gerçekleşir. Ayrıca sıfırdan borulama, petek temizliği gibi ek hizmetlerimiz de mevcuttur.

0282 788 82 18 0553 690 90 67

Petek Temizliği Hizmeti

Petek temizliği oldukça önemlidir. Kış aylarında doğalgaz faturanız ciddi anlamda çok geliyor fakat ısınamıyorsanız bu durumda petekleri temizletmekte fayda vardır. Petek temizliği ile peteğin içerisinde biriken yabancı maddeler, kirler, kireçler tesisattan uzaklaştırılır. Sonucunda ise tesisat içerisinde gezen suyun petekten daha rahat geçmesi sağlanır. Peteğin tüm kısımlarını hızlı ve rahat bir şekilde gezecek olan sıcak su sayesinde eviniz daha hızlı ısınır. Siz de daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız ilaçlı ve ilaçsız olmak üzere 2 farklı şekilde petek temizliği işlemi yapıyor.

Tıkanıklık Açma Ve Rögar Temizliği

Tıkanıklık açma hizmetimiz ile birçok sorunlu tesisatın sorunu ortadan kaldırılmaktadır. Çanakçı mahallesi su tesisatçısı servisimiz sizlere en iyi hizmeti sunmak için uzman kadrosu ile çalışmaktadır. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz tesisatınızdaki tıkanıklığı giderecektir. Bu tıkanıklıkların da farklı türleri vardır. Daire içi, bina hattı, rögar, ana kanalizasyon gideri gibi noktalarda tıkanıklıklar olabilir. Daire içi daha az basınçla giderilirken rögar ve bina kanalı için yüksekbasınç gerekir. Bu cihazlar ise firmamızın bünyesinde mevcuttur.

Sıfırdan Tesisat Yapım İşlemleri

Sıfırdan yeni bir tesisat yapma işlemi de firmamız tarafından sunuluyor. Kaliteli malzemeler uzman bir işçilik ile birleştiriliyor. Sonucunda ise ortaya muazzam bir tesisat çıkıyor. Çanakçı mahallesi su tesisatçısı servisi olarak sizlere en iyiyi sunmayı hedefliyoruz. Siz de hemen firmamızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz tesisat probleminizi çözüme kavuşturacaktır.

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.