Çerkezköy Su Kaçağı Bulma Servisi

Çerkezköy Su Kaçağı Bulma Servisi

Son yıllarda sıkça karşılaşılan sorunlardan biriside su kaçağı sorunudur. Bu durum oldukça can sıkıntısına neden olur. Neyse ki artık klasik tesisat yöntemleri ile kırarak tesisatlardaki kaçağı aramak yok. Nasıl mı ? buyurun yakından görelim.

0282 788 82 18 0553 690 90 67

Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?

Çerkezköy su kaçağı bulma servisi olarak sizlere su kaçağı bulma konusunda edindiğimiz deneyimlerimizi sunacağız. Firmamız bu konuda gereken bilgiyi teknolojinin geçmişi ile tanımıştır. Kırmadan su kaçağını bulmak için öncelikle bir takım alete ihtiyaç duyarız. Peki bu aletler neler ve ne işe yarar.

  • Çerkezköy Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Bulma:

Firmamız Çerkezköy’ün tüm mahallelerine aynı gün tüm hizmetleri sunmaktadır. Su kaçağı tespitinde en önemli görev dinleme cihazlarının dır. Dinleme cihazı ile su kaçağı bulma işleminde tesisat borularının geçiş noktalarını dinleme yöntemi ile arızanın yeri-noktası bulunur. Çerkezköyde dinleme cihazı ile su kaçağı yapan tek firma biz değiliz fakat çÇerkezköyde dinleme cihazı dışında bütün donanıma sahip tek firmayız.

 

  • Çerkezköy Kameralı Su Kaçağı Tespiti:

Kameralı su kaçağı tespiti pis-atık su borularında meydana gelen kırık,çökme,eğim hataları vb. su kaçağına neden olabilecek tüm arızaları görebilen cihazdır. Pimaş borularında arızanın netliğe ulaşmasını sağlamak için mutlaka kameralı su kaçağı tespiti yaptırılmalıdır.

 

  • Çerkezköy Termal Kameralı Su Kaçağı Tespiti:

Adından da anlaşılabildiği gibi termal yani ısı kameraları ile su kaçağı tespiti sıcak su borularında ve kalorifer borularındaki arızanın tespitini yapmak için kullanılır. Çerkezköy’de termal kameralı su kaçağı tespiti yapan tek firmayız. Termal kamera kullanmak ustalık ister. Bu nedenle herkes eline alıp sorunları çözemez. Firmamız konusunda uzman servis personelleri ile termal kameralı su kaçağı tespitini yapmaktadır.

Puan Verin
[Toplam: 33 Ortalama: 4.4]

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir