Evde Su Kaçağı Tespit Etme

Evde Damlayan Su Kaçağı Tespit Etme

Tavandan damlayan su kaçaklarını bulmak eskisi kadar zor değildir. Önceden tesisatçı ustaların uzun boruları yere tutarak kulakla akan yerde ki sesleri ayırt edip su kaçak bulmaları şimdi gelişen teknolojilerle artık günümüzde akustik ses dinleme cihazları ile kaçak bulmak çok kolaylaştı. Evde su kaçak tespiti yapmak kendi başınıza mümkün değildir. Su kaçağının yerini bulmak bir su kaçağı tespit firmasının işidir. Çünkü siz kaçağın yerin bulsanız bile bir tesisatçı ustaya ihtiyacınız olacaktır. Sizin boru tamiri yapmanız bir ustanın boru tamiri yapmasıyla aynı olmaz çünkü kaynak yapma işlemi her alanda kolay olmaz. Sizin yapacağınız kaynak fazla ısıtacağınızdan boru bağlantısında daralma olur. Siz yaptınız kaynağın sağlam olduğunu düşünerek üzerini kapatabilirsiniz. Fakat sızıntı bir kaç gün sonra yine devam edecektir.

Evinizin tavanından akan su sızıntılarını hem buluyoruz, hemde tamirini yapıyoruz. Evlerde su kaçağı tespiti teknolojik cihazlar ile yapılmalıdır. Teknolojik cihazlar üretilmeden önce suyun geldiği noktayı kıra kıra su kaçağını arardık. Eviniz darmadağın olur sizde mağdur olurdunuz. Neyse ki artık bu durumlara maruz kalmıyorsunuz. Firmamızda mevcut cihazlar bizi bir adım önde sizi de memnun ediyor. Zemini kırmadan yüzeysel çalışmalar yaparak su sızıntılarını buluyoruz. Üstelik gezici servislerimiz ile tüm İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz. Evinizi kırdırmadan önce bize danışın, boş yere harcadığınız paranızda cebinizde kalsın. Su kaçağı sizin dairenizden akmayabilir. Üst kat komşunuzdan sizin tavanınıza da akar yada tam tersi olabilir.

 

Su Kaçağı Bulmada Doğa Tesisat Farkını Yaşayın.

  • Evinizde ki su kaçağının yerini tespit ettirebilirsiniz.
  • Mutfakta ki su sızıntılarının nereden geldiğini buldurabilirsiniz.
  • Kalorifer tesisatında ki sızıntılarını kırmadan ilaçla onarımını yaptırabilirsiniz.

Evlerde,iş yerlerinde,otellerde günlük yaşam alanlarında meydana gelen su kaçaklarını firmamızın uzman ekip arkadaşlarımızla hızlıca çözümler, vaktinizin değerini biliriz.

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.