Hayrabolu Tıkanıklık Açma Servisi

Hayrabolu Tıkanıklık Açma Servisi

Tesisattaki tıkanıklıklar basit sorunlar gibi gözükse de gerekli kontroller ve onarımlar yapılmadığı takdirde çok büyük sorunlara yol açabilir. Daire içindeki bir tıkanıklık tüm binada hissedilebilir ve ana hattı etkileyebilir. Daha ileri boyutlarda ise tesisattaki tıkanıklık sebebiyle bina ana hattındaki borular yıpranır ve sızıntılar başlar. Bu ise hem binanın duvarlarının nemlenmesine hem de zamanla çürümesine neden olur. Siz de tüm bu sorunları aşmak ve tıkanıklıkları çözmek istiyorsanız Hayrabolu tıkanıklık açma servisi vasıtasıyla kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Kısa sürede ekiplerimiz adresinize gelecek ve tıkalı olan tesisatınızı eski sağlıklı haline kavuşturacaktır.

0282 788 82 18 0553 690 90 67

Garantili Tıkalı Pimaş Açma Hizmeti

Garantili olan tıkanıklık açma servisimiz pimaş açma hizmeti de vermektedir. Bez parçaları, naylon poşetler, kâğıtlar ve buna benzer yabancı atıklar pimaş tıkanıklıklarına neden olabilmektedir. Kırmadan, herhangi bir yere zarar vermeden tıkanıklığa sebep olan noktayı belirliyoruz. Sonrasında ise bu noktaya müdahale işlemi yaparak tıkanıklığa neden olan parçaları çıkarıyoruz. Kameralı robot sistemler ile çalışan firmamız işlemlerin hızlı, az maliyetli ve güvenli şekilde yapılmasını sağlıyor.

 

Gider Açma Hizmeti

Mutfak veya banyo giderleriniz tıkanabilir. Mutfak giderlerinin tıkanmasına yemek artıkları, yağ atıkları, çay artıkları ve sebzelerin kopan parçaları neden olabilir. Bunlar zamanla gider içerisinde birikerek taşlaşır. Gideri açmak için özel kimyasallar ve deneyimli kişiler gerekir. Hayrabolu tıkanıklık açma servisi olarak mutfak giderlerinizdeki bu tıkanıklığı uzman kadromuz ve son teknoloji kimyasal ürünlerimiz ile gideriyoruz. Dakikalar içerisinde tesisatınız eski sağlıklı haline kavuşuyor.

Kısa Sürede Adresinize Geliyoruz

Firmamız adresinize en hızlı şekilde gelmektedir. Farklı birçok noktada servisi bulunan firmamız uzman kadrosu ile evinize gelerek tıkanıklıklara anında müdahale ediyor. Son teknoloji cihazlar ile tıkanıklıklar, kaçaklar ve her türlü tesisat sorunu tespit edilebilmektedir. Bu çok kısa sürede tamamlanmaktadır. Tespit işleminin hızlı ve güvenilir olması sayesinde ise tamir işlemleri de hızlanmaktadır. Bu ise sizlere zaman kazandıracak, zamandan ve paradan ciddi tasarruflar etmenizi sağlayacaktır. Daha detaylı bilgi için firma yetkililerimize ulaşabilirsiniz. İletişim hatlarımızdan destek alabilirsiniz.

Puan Verin
[Toplam: 4 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir