Kapaklı Tıkanıklık Açma Servisi

Kapaklı Tıkanıklık Açma Servisi

Tıkalı lavabo giderleri veya tuvalet tıkanıklıkları evinizde, iş yerinizde ciddi sorunlara yol açabilir. Bu sorunlardan kurtulmak ve sağlıklı bir hizmet almak için siz de firmamızı tercih edebilirsiniz. Üst seviye hizmetimiz ve yılların tecrübesi sayesinde tüm tıkanıklıkları kısa sürede açıyoruz. Kapaklı tıkanıklık açma servisi olarak kısa sürede adresinize gelerek gerekli işlemleri gerçekleştiriyoruz.

0282 788 82 18 0553 690 90 67

Tıkanıklıklar Profesyonel Yöntemler İle Gideriliyor

Tıkanıklık açmak için profesyonel cihazların kullanılması önem taşıyor. Öncelikle cihazlar ile tıkanıklığa sebep olan noktanın tespitinin yapılması gereklidir. Sonrasında ise bu noktaya müdahale edilmesi gerekir. Tıkalı tesisatın ne durumda olduğu bu şekilde tespit edilirse işlemler daha kolay gerçekleştirilecektir. Kameralı robot cihazlar ile firmamız tıkanıklıklarınızı kısa sürede noktasal olarak tespit ediyor. Sonrasında ise eğer kimyasal çözücüler ile açılabilecek bir tıkanıklık ise kimyasal maddeleri giderlerinize enjekte ediyoruz. Daha ciddi tıkanıklıklarda ise yüksek basınç uygulaması yapılarak tıkanıklık gideriliyor.

Hangi Durumlarda Tıkanıklık Açma Servisi Çağrılır?

Tıkanıklık ciddi boyutlarda olabilir. Tuvaletin geri basması, giderlerin taşması ve evi su basması gibi durumlar tıkanıklığın en son aşamalarındandır. Bu duruma gelmemek için ilk fark edildiği anda Kapaklı tıkanıklık açma servisi çağrılmalıdır. Bu sayede ilerleyen dönemlerde oluşabilecek ciddi sorunlar engellenecektir. Kısa süre içerisinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz tıkalı olan tesisatı belirleyecek ve buraya müdahale edecektir. Sonrasında ise Tekrar tesisatın üzerini kapatarak verimli bir şekilde kullanmanıza imkân tanıyacaktır.

Kaliteli ve Hızlı Hizmet İçin Bizi Arayın!

Siz de tıkalı lavabo ve tuvaletlerden sıkıldıysanız firmamızı arayabilirsiniz. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak size en yakın ekibimizin evinize kısa sürede gelmesini sağlayabilirsiniz. Adresinize ulaşan ekiplerimiz yılların tecrübesine sahiptir. Bu yüzden kısa süre içerisinde tıkalı tesisatınızı tespit edecektir. Sonrasında ise son teknoloji cihazlar ve üst düzey performanslı bir tıkanıklık giderme hizmeti sunacaktır. Tıkanıklık açma, tesisat onarımı ve bakımı, kaçak giderme gibi farklı birçok konuda da servislerimizden hizmet alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti esas olan firmamız sayesinde tesisatınızı güvenli ve uygun fiyatlı bir biçimde ilk gün ki haline getirebilirsiniz.

Puan Verin
[Toplam: 6 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir