Kofçaz Tıkanıklık Açma Servisi

Kofçaz Tıkanıklık Açma Servisi

Tıkanıklık her tesisatın yaşatabileceği sorunlardandır. Genel olarak temel sebebi yabancı maddelerin tesisat içinde sıkışmasıdır. Pis su tesisatının görevi tuvalet giderini veya banyo, mutfak giderlerini hızlı bir şekilde kanalizasyon giderine bağlamaktır. Fakat bu tesisatın tıkanması durumunda lavabolar geri basacak ve sağlıksız bir ortam oluşturacaktır. Aynı zamanda tesisatın iyi bir çekişe imkân vermemesi sebebiyle borular üzerindeki yük de artacaktır. Bu ise tesisatın zarar görmesine neden olur. Bahsi geçen sorunları yaşamak istemiyorsanız siz de Kofçaz tıkanıklık açma servisi vasıtasıyla hizmet alabilirsiniz. Kısa sürede ekiplerimiz adresinize gelecek ve tıkanıklığı giderecektir.

0850 432 90 69 0553 690 90 67

Tuvalet Tıkanıklıklarının Sebepleri

Tuvalete atılan tuvalet kâğıtları, peçeteler, plastik maddeler, pet şişe gibi yabancı cisimler ve her türlü yabancı madde tıkanıklığa neden olabilir. Tuvaletlerin tıkanmasının temel sebebi bu yabancı maddelerdir. Diğer bir sebebi ise tuvaletlerin pis su tesisatının düzgün yapılmamasıdır. Tesisatın eğri olması veya çekişe müsaade etmemesi de zamanla tıkanıklığın daha ileri boyutlara gelmesine neden olur. Ayrıca kullanılan malzemenin kalitesiz olması da tıkanıklığa neden olur. Tesisat üzerindeki yükün artması ise beraberinde patlakları getirecektir.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Giderilir?

Tuvalet tıkanıklığına yüksek basınçlı cihazlar ile giderilmektedir. Buna ek olarak tuvalet tıkanıklıklarında robotlu cihazlar da kullanıyoruz. Robotlu cihazlar kameralara sahiptir. Bu kameralar ile tesisat içerisindeki tıkalı noktayı tespit ediyoruz. Sonrasında ise buraya müdahale ederek tıkanıklığı gideriyoruz. Ayrıca kimyasal yöntemler de kullanılmaktadır. Kimyasal çözücü tesisata dökülür ve sonrasında buradaki yabancı maddelerin eritilmesi işlemi gerçekleştirilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta çözücünün seçimidir. Yanlış bir kimyasal tesisattaki borulara da zarar verebilir.

Kalite Tesadüf Değildir!

Firmamız kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunuyor. Kofçaz tıkanıklık açma servisi olarak tesisatınızdaki tüm tıkanıklıkları dakikalar içerisinde gideriyoruz. Firmamızdan alacağınız kaliteli hizmet ile uzun vadede avantajlar elde edebilirsiniz. Tıkalı tesisatınızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Tıkalı tesisatın açılması ile lavabo, mutfak ve tuvalet giderlerinin tıkanması sorunları da ortadan kalkacaktır. Firmamızdan daha detaylı bilgiyi telefon ile alabilirsiniz. Servis kaydı bırakmanız halinde ekiplerimiz adresinize gelecek ve tesisattaki sıkıntınızı giderecektir.

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.