Lüleburgaz Su Kaçağı Bulma Servisi

Lüleburgaz Kameralı Cihazlı Su Tesisatçısı

0850 432 90 69 0553 690 90 67

Lüleburgaz su tesisat firması olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerden kısaca bahsetmeliyiz. Artık sokaklarda dolaşıp, meydan meydan gezmenize gerek yok. Dilediğiniz zaman size hizmet veren, randevu saatinde malikiniz de olan ve size verdiği sözü tutan bir tesisat firması Doğa Tesisat’ız. Trakya’nın en büyük tesisatçısı olamamızın asıl nedenlerinden biride teknolojiyi kullanarak tesisat sorunlarına doğru çözümleri sunmamızdır. Lüleburgaz su kaçağı bulma servisi olarak duvardan yada tavandan sızan su kaçaklarını tespit ediyoruz. Ayrıca yüksek gelen su faturalarının da kontrolünü sağlıyoruz. Sorun çıkaran tesisatlarınızı da yeniliyoruz.

Zamanla eskimiş, yıpranmış veya deforme olmuş tesisat boruları sızdırma yapar. Sorun halini alan bu tesisat kaçakları beton  ve duvarlardan geçtiğinden dolayı tespiti gözle yapılamaz. Bu nedenle firmamız Lüleburgaz su kaçağı tespiti işlemini cihazlarla yapmaktadır. Su kaçağı tespitinde kullandığımız tüm cihazlar ileri düzeyde olup, yanılma payı düşük orandadır. Lüleburgaz da su kaçağı bulan firma yada bizim gibi Demirköy su kaçağı bulma servisi yoktur.  Firmamız geniş çaplı servis alanıyla İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Bursa, Çanakkale başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Lüleburgaz Su Kaçağı Bulma Servisi

Lüleburgaz’ın gelişmiş ve en iyi donanıma sahip ilk ve tek firmasıyız. Su kaçakları zaman zaman tekrarlayan bir süreçten geçer. Firmamız su kaçağı tespiti yaparken şu hususları ele alır;

  • Borunun deformasyonu
  • Borunun dayanıklılığı
  • Patlayan parça
  • Basınç dengesi
  • Borudaki darbeler

Lüleburgaz su kaçağı bulma servisi ünvanına sahip olmamızın asıl nedeni işimizi doğru yapmamızdan dır. Demirköy ilçesinde su kaçağı bulma servisi bizden başka yoktur. Çünkü biz Demirköy de su kaçağını bulan firma olarak su kaçağı tespitinden sonra yaptığımız tamirat sonucunda, testler ve analizler yaparız. Başka bir kaçak olma ihtimaline karşı yapılan bu testler ve analizler sonucunda sorununuzu netliğe kavuştururuz. Su kaçağını tespit etmek ayrı tamir etmekte ayrı ustalık gerektirir. Fakat biz bunların ikisini de bir arada kapınıza kadar getiriyoruz. Size bir telefon kadar uzaktayız. Su kaçağına en kesin ve en doğru çözümler doğa tesisat’ tadır.

Puan Verin
[Toplam: 25 Ortalama: 4.6]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir