Muratlı Tıkanıklık Açma Servisi   

Muratlı Tıkanıklık Açma Servisi   

Tıkanıklıklar tuvalet, rögar, kanal, mutfak gideri gibi alanlarda karşılaşılan sorunlardandır. Tesisatta yer alan yabancı maddelerin zamanla sertleşmesi ve taşımsı bir yapı alması sonucunda bu sorun ortaya çıkar. Normalde kullanılan boru çapı tesisattan geçecek tahmini su miktarına göre belirlenir. 10 dairelik bir apartmanın giderleri ile 50 dairelik bir dairenin giderlerinin boyutu bir olmayacaktır. Bunun sebebi daha fazla miktarda pis suyun daha büyük çapta borularla atılabilecek olmasıdır. Tesisatın tıkanması da bu sebeple ortaya çıkar. Normalde belirli kapasiteleri taşıyabilecek olan tesisatta farklı yabancı maddeler sebebiyle daralma olabilir. Bu daralma ise akışın zorlaşmasına sonuç olarak verimli çalışamamasına neden olur. Firmamızdan alacağınız tıkanıklık açma hizmeti ile bu sıkıntıları giderebilir, sağlıklı tesisata kavuşabilirsiniz.

0282 788 82 18 0553 690 90 67

Kanal Tıkanıklıklarını Gideriyoruz

Binaların ana kanalizasyona giden hatları bina sakinlerinin sorumluluğundadır. Binanın ana kanalizasyon hattına yapılan bağlantısında ortaya çıkacak sorunlar tüm tuvaletlerin geri basmasına ve tıkanmasına neden olacaktır. Bu durumu aşmak için kanal tıkanıklığı açma hizmeti alabilirsiniz. Muratlı tıkanıklık açma servisi olarak binalarınızın kanallarını açıyoruz ve tuvaletlerin çekiş sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Herhangi bir yere zarar vermeden, kırmadan tıkanıklığı tespit ediyor ve müdahale ediyoruz.

Rögar Açma Hizmeti Sunuyoruz

Binaların ana kanallarından akan pis sular rögarda birikir. Rögardan ise belediyeye ait ana kanalizasyon hattına geçiş sağlanır. Buradaki bir tıkanıklık bina ile ana kanalizasyon hattı bağlantısının kopmasına sebep olur. Bu ise tuvaletlerin tıkanmasına, lavabo ve duş giderlerinin düzgün çekiş yapamamasına neden olur. Rögar temizliği pis ve zahmetli bir iştir. Uzun süreçlerden geçilmesi ve emek verilmesi önemlidir. Firmamız son teknoloji cihazlar ile buradaki tıkanıklıkları ortadan kaldırıyor ve düzgün şekilde çalışan pis su giderlerine sahip olmanıza imkân tanıyor.

Hızlı Ve Etkili Çözümler Üretiyoruz

İletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilir, en yakın servisimizin adresinize yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Muratlı tıkanıklık açma servisi kısa sürede adresinize gelecek ve tıkanıklığı giderecektir. Kaliteli ve son teknoloji cihazlar ile bu işlemi tamamlıyoruz. Hem zamandan hem de maddi açıdan yüksek kazançlar elde etmenize imkân veriyoruz.

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir