Pehlivanköy Su Tesisatçısı

Pehlivanköy Su Tesisatçısı

Su tesisatçısından alacağınız hizmetin profesyonel olması önemlidir. Eğer siz de profesyonel hizmet alırsanız uzun vadede sorun yaşamadan başarılı sonuçlar alabilir, rahat edebilirsiniz. Mahalle tesisatçısı olan kişilerden hizmet aldığınız takdirde ise sorunlar eksik olmayacak ve farklı problemler de ortaya çıkacaktır. Örnek vermek gerekirse kaçak tespiti yapılması mahalle tesisatçılarının maliyetli şekilde yapacağı bir işlemdir. Bu kişiler tesisatın tamamının üstünü açarak kaçak tespiti yapar. Sonuç olarak ek maliyet ve zaman kaybı ortaya çıkar. Firmamız ise tüm bu sorunları özel cihazlar ile kırmadan ve dökmeden dakikalar içinde çözüyor. 

0850 432 90 69 0282 788 82 18 0553 690 90 67

Petek Temizliği İle Tasarruf Edin

Petek temizliği Pehlivanköy su tesisatçısı servisimizin sunduğu hizmetlerden birisidir. Servisimiz vasıtasıyla alacağınız hizmet ile farklı birçok sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Dakikalar içinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz peteklerinizin ısınmama, verimsizlik ve yüksek faturaya sebep olma gibi sorunlarını ortadan kaldıracaktır. İlaçlı ve ilaçsız olarak petek temizliği yapmaktayız. İlaçlı olan yöntemde kombiye su gitmemesi için tüm petekler tek tek yıkanır. Bu sayede kombinin zarar görmemesi sağlanır. İlaçsız yöntemde ise kombiden itibaren tüm tesisat basınçlı su ile yıkanıyor. Sağlıklı bir tesisata kavuşmanız sağlanıyor.

Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Tıkanıklık açma hizmeti sunduğumuz bir diğer özel hizmettir. Tıkanıklık açma işlemi de yine son teknoloji cihazlar ile yapılıyor. Dakikalar içinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz basınçlı robotlar ile tıkanıklığı gideriyor. Bu işlem oldukça hızlı gerçekleşmektedir. Fakat gerçekleşme süresi yine de tıkanıklık durumuna göre değişebilir. Eğer tesisat çok yüksek tıkanıklığa sahipse ve rögar, daire içleri, bina kanalları tıkalı ise hepsine ayrı işlem yapılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde tıkanıklık giderilebilir. 3 farklı noktada tıkanıklık açılması ise sürecin uzamasına neden oluyor. Eğer siz de bu tarz sorunlardan kurtulmak istiyorsanız Pehlivanköy su tesisatçısı firmamızdan destek alabilirsiniz. Özel cihazlarımız ile her türlü tıkanıklığa müdahale etme kabiliyetine sahibiz. Siz de eğer farklı problemleri ortadan kaldırmak ve tesisatınızı rahat çekiş gücüne kavuşturmak istiyorsanız hemen firmamızı arayın. Servis kaydı oluşturduğunuz takdirde ekiplerimiz adresinize gelecek ve sorunu giderecektir.

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir