Pınarhisar Su Tesisatçısı

Pınarhisar Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı servisimizden alacağınız hizmetler ile birçok sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Dakikalar içinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz sorununuza müdahale edecek ve profesyonel yöntemler ile sorunu çözecektir. Bu sayede uzun vadede herhangi bir sorun yaşamadan sağlıklı tesisata kavuşmanız mümkün olacaktır. Tesisatın sağlıklı olması demek öncelikle çekişinin iyi olması demektir. Pis su tesisatının sağlıklı olması buradan anlaşılabilir. Temiz su tesisatının sağlıklı olması ise kaçak olmamasından anlaşılabilir. Eğer yeterli düzeyde sızdırmazlık elde edilebilmişse tesisat ciddi anlamda sağlıklıdır. Pınarhisar su tesisatçısı servisimiz sizlere en iyi hizmeti sunmak için yoğun bir çaba sarf ediyor. Alacağınız tesisat hizmetleri ile sorunları ortadan kaldırabilir, başarı elde edebilirsiniz.

0850 432 90 69 0282 788 82 18 0553 690 90 67

Tıkanıklık Giderme Hizmetleri

Tıkanıklık giderme hizmeti firmamızın sunduğu bir diğer hizmettir. Tıkanıklık açma servisimiz rögar, bina kanalı, tuvalet, banyo gideri, duşa kabin gideri, lavabo gideri gibi farklı pis su giderlerini açıyor. Eski, ilk halindeki çekiş gücüne kavuşmalarını sağlıyor. Özel cihazlar ve metotlar ile yapılan bu tıkanıklık açma işlemi kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Alacağınız tıkanıklık açma hizmeti ile sorunları ortadan kaldırabilir ve tesisatınızın iyi çekiş gücüne kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Kalorifer Tesisatındaki Kaçakların Onarımı

Kalorifer tesisatındaki en ufak kaçak bile ciddi sorunlara yol açabilir. Sürekli olarak tesisattan su eksilmesi kombinin su ihtiyacının oluşmasına sebebiyet verir. Bu süreçte kombiye su çekmediğiniz takdirde kombi duracak ve çalışmayacaktır. Çeşitli arıza kodları verecektir. Bu hem ısınmanıza engel olacak hem de kombinin iç aksamına zarar verecektir. Bu sorunları yaşamamak için termal kameralar ile kaçak bulan ekibimizi tercih edebilirsiniz. Özel cihazlarımız, termal kameralarımız ile duvar arkasında veya altında olan tüm tesisatınızdaki sızıntıları tespit ediyoruz. Bu noktadan tesisatı açarak problemi gideriyoruz.

Petek Temizliği İle Tasarruf Edin!

Petek temizliği firmamızın sunduğu bir diğer hizmettir. Petekler kış aylarında yeterli düzeyde ısınmayabilir. Bu ise verimsizliğin oluşmasına ortam hazırlar. Yüksek ısıda yansa da aslında kirli olduğu için petek içinde yeterli sıcak su akışı sağlanamaz. Bu ise ciddi anlamda maddi kayıplara neden olur. Siz de Pınarhisar su tesisatçısı servisimizden profesyonel destek alarak sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Kısa süre içerisinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz petek temizliği yaparak ısınma sorununuzu ortada kaldıracaktır.

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir