Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı özellikle eski binalarda yaşanılan bir sorundur. Yeni tesisatlar yıpranmamış olduğu için kaçak durumu daha az yaşanır. Fakat eski tesisat zamanla yıprandığı ve çatladığı için sızıntılara yol açar. Bu sızıntılar ise su kaçağı olarak bazı noktalardan su çıkmasına neden olur. Kaçak tespiti hizmeti alarak bu sorunu ortadan kaldırabilir ve sağlıklı tesisata kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda su kaçağı tespiti hizmeti ile yüksek su faturalarından da kurtulabilirsiniz. Kaçaklar sebebiyle kullanmadığınız suya para ödeyeceksiniz. Fakat kaçak tespiti yaptırarak bu sorunu gidermeniz mümkündür. Siz de kaçak tespit hizmeti ve onarım hizmeti alarak sıkıntıları ortadan kaldırabilir daha düşük faturalar ödeyebilirsiniz.

0850 432 90 69 0282 788 82 18 0553 690 90 67

Su Kaçağı Tespiti Neden Önemli

Su kaçağı tespiti oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Eğer yeteri kadar başarılı olunmak isteniyorsa profesyonel destek alınması şarttır. Kaçak tespitinin önemi şu şekilde sıralanabilir:

  • Su kaçağı sebebiyle kullanmadığınız su saatten geçerek tesisatınızdan sızacaktır. Bu ise size maddi külfet oluşturacaktır. Yüksek faturalardan kurtulmak ve fatura giderini minimize etmek için kaçak tespiti yaptırmak şarttır.
  • Sızıntı şeklinde başlayan kaçaklar ilerleyen süreçte borularda yarıklara ve patlaklara yol açar. Bu ise beraberinde yüksek maliyetli onarım işlemlerini getirecektir. Bahsi geçen durumu yaşamamak için mutlaka zamanında kaçak tespiti hizmeti alınması gerekiyor. Bu yol ile yüksek onarım ücretlerinden kurtulmak mümkündür.
  • Evde olmadığınız bir anda sızıntı şeklinde başlayan kaçak büyük boyutlara ulaşabilir. Eviniz sular altında kalabilir. Bu durumda eşyalarınız zarar görecek ve maddi külfet oluşacaktır. Yine bu sebepten ötürü de su kaçağı tespiti hizmeti almak gerekiyor.

Su Kaçağı Tespit Metotları

3 farklı metot ile kaçak tespiti yapılmaktadır. Kameralı, sonar ve nemölçer cihazlar ile dakikalar içinde kaçak tespiti yapılıyor. Firmamızdan alacağınız profesyonel su kaçağı tespiti hizmeti ile tüm sorunlarınızdan kurtulabilir, dakikalar içinde kaçak tespitinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu tespit işleminden sonra onarım işlemine geçiliyor. Bu süreçte de profesyonel ekibimiz en kaliteli malzemeler ile üstün bir işçiliği buluşturuyor. Sonuç olarak kaçağı olmayan sağlıklı bir tesisata kavuşmanız mümkün kılınıyor.

Puan Verin
[Toplam: 5 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.