Tekirdağ Tıkanıklık Açma Servisi

Tekirdağ Tıkanıklık Açma Servisi

Çeşitli giderlerin tıkanması ciddi sorunlara yol açabilir. Lağımın taşması ve eve dolması sonucunda ise eşyalara zarar vermesi, en ufak su kullanımlarında bile lavabonun sonuna kadar su dolması ve taşması gibi sorunlar tıkanıklıklar nedeniyle oluşabilmektedir. Aynı zamanda borulardaki tıkanıklıklar da patlaklara ve sonucunda sızıntılara neden olabilir. Bu durumları aşmak için Tekirdağ tıkanıklık açma servisi ile mümkündür. Tekirdağ servisimiz uzman kadrosu ile tıkanıklıklara anında müdahale ediyor ve sorununuzu çözüyor.

0282 788 82 18 0553 690 90 67

Lavabo ve Tuvalet Tıkanıklıkları Sebepleri

Mutfak lavabolarında atılan sebze ve meyve kalıntıları tıkanıklığın başlıca sebeplerindendir. Buna ek olarak lavaboya dökülen çaylar, farklı yemek artıkları da tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bunların tesisattan uzaklaştırılması ile tıkanıklık giderilebilir. Tuvalette ise kâğıtların atılması ve pis su gider hattının bakımının yapılmamış olmaması kaçaklara neden olabilir.

Kırmadan Dökmeden Gider Borusu Açıyoruz

Herhangi bir yere zarar vermeden tüm giderlerinizdeki tıkanıklıkları ortadan kaldırıyoruz. Eski usul çalışan tesisatçılar tüm boruları kırarak tıkanıklığı buluyordu. Halen bu şekilde çalışan kişiler piyasada yer almaktadır. Firmamız bu tarz kişilerden farklı olarak son teknoloji cihazları kullanıyor. Kızıl ötesi gönderen cihazlar ile tıkanıklığın olduğu noktayı tespit ederek buraya müdahale ediyor. Sonucunda ise tıkanıklık gideriliyor.

Kameralı Robot Cihazlar İle Tıkanıklıklar Tarihe Karışıyor

Kameralı robot cihazların ise çalışma prensibi biraz daha farklıdır. Bu cihazlar ile tıkanıklığın olduğu nokta tespit ediliyor. Kamera ile borunun içinde ilerlenerek tıkanıklığın tam konumu belirlenmektedir. Sonrasında ise tıkanıklık yüksek basınç veya tesisata müdahale ile gideriliyor. Sonucunda ise istenmeyen su taşkınları önlenmektedir.

Üst Seviye Cihazlara ve Profesyonel Bir Ekibe Sahibiz

Tekirdağ tıkanıklık açma servisi sayesinde tüm tıkalı tesisatlar sağlıklı birer tesisata dönüştürülebilir. Bu konuda uzman olan ekibimiz ve sahip oldukları teknolojik cihazlar ile tıkanıklık giderilmesi çok basit bir hal almaktadır. Herhangi bir yere zarar vermeden kısa süre içerisinde tıkanıklıklar tespit edilir. Sonrasında ise bu tıkanıklıklar giderilerek ciddi oranda avantajlar elde etmeniz sağlanır. Siz de firmamızı tercih ederek kaliteli bir hizmet alabilir, ilerleyen dönemlerde benzer sorunlar yaşamaktan kurtulabilirsiniz.

Puan Verin
[Toplam: 8 Ortalama: 4.9]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir