Uzunköprü Tıkanıklık Açma Servisi

Uzunköprü Tıkanıklık Açma Servisi

Tıkanıklıklar her tesisatta karşılaşılan klasik sorunlardandır. Bu sorunun temel bazı nedenleri mevcuttur. Bu sebepler iyice öğrenildikten sonra dikkat edildiğitakdirde uzun yıllar boyunca tesisatta herhangi bir tıkanıklık yaşanmayacaktır. Öncelikle pis su tesisatları yalnızca sıvı atıkları çekmek için tasarlanmıştır. Boru buna göre döşenmiş ve kurulum gerçekleştirilmiştir. Tuvalete, mutfak lavabosuna veya diğer lavabolara atılacak en ufak yabancı madde bile sıvı taşıması için yapılan bu tesisatı tıkayacaktır. Sonucunda tuvaletin geri basması, lavabolarda su birikmesi, duşa kabin su taşkınları ortaya çıkacaktır. Tüm bu sorunları yaşamamak için öncelikle yabancı madde atılmasından uzak durmak gerekiyor. Eğer tıkanıklık problemi yaşanıyor ise Uzunköprü tıkanıklık açma servisi vasıtasıyla tıkanıklık giderme hizmeti alınması da önem taşıyor. Bu sayede tesisat sorunları tarihe karışacaktır.

0850 432 90 69 0553 690 90 67

Tıkanıklık Nedir? Neden Oluşur?

Tıkanıklık tesisatın zamanla görevini yerine getirememe durumudur. Tesisatta biriken yabancı maddeler su akışını zorlaştırır. Bu ise tesisatın görevini yerine getirememesi ile sonuçlanır. Tıkanıklığın temel sebebi giderlere atılan yabancı maddelerdir. Tuvalete atılan poşet, ıslak mendil ve tuvalet kâğıdı gibi yabancı maddeler zamanla birikir. İlerleyen süreçte taşlaşarak sert bir yapıya bürünür. Buradan suyun akışı zorlaşır. Sonrasında ise tamamen durur ve geri basma yapar. Tuvalet taşkınları ortaya çıkar. Aynı şekilde lavabolar ise en ufak su açılması durumunda bile dolacak, tıkanacaktır.

Tıkanıklık Nasıl Giderilir?

Tıkanıklık robotlu özel cihazlar ile gideriliyor. Bu cihazlar sayesinde tıkanıklık kamera ile tespit ediliyor. Tespit edilen noktaya yüksek basınç uygulanarak yabancı madde buradan uzaklaştırılıyor. Diğer bir yöntem ise kimyasal ilaçlama yöntemleridir. Kimyasal maddeler tesisatın giderlerine dökülerek buradaki yabancı maddeler eritilir ve tesisat açılır. Tıkanıklık bu şekilde de giderilebilir. Tamamen özel ve piyasa mallarından çok farklı olan kimyasallarımız tesisatınıza herhangi bir zarar vermeyecektir.

Hızlı Ve Etkili Çözümler İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz

Siz de firmamızdan alacağınız hizmet ile başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Uzunköprü tıkanıklık açma servisi olarak hızlı bir şekilde adresinize geliyoruz. Son teknoloji cihazlar ile tıkanıklığı gideriyoruz. Detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir