Keşan Tıkanıklık Açma Servisi

Keşan Tıkanıklık Açma Servisi

Tıkanıklık açma işlemi birçok kişi için gerekli ve önemli bir konudur. Firmamızdan alacağınız tıkanıklık açma hizmeti ile tüm sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Tesisata atılan yabancı maddeler genel olarak tıkanıklığa yola açan temel sebeptir. Tesisat içerisindeki bu yabancı maddeler zamanla katılaşır. Katı, taş halini alan bu noktalarda tesisata müdahale edilmesi gerekebilir. Genel olarak son teknoloji cihazlar kullandığımız için tesisatı kırmaya gerek kalmıyor. Yüksek basınç ile tesisatı kapayan zararlı maddeleri uzaklaştırıyoruz. Bu sayede hem tasarruf etmenize imkân tanıyor hem de her hangi maddi kayıpların ortaya çıkmasını engelliyoruz.

0850 432 90 69 0553 690 90 67

Tuvalet, Rögar ve Bina Kanalı Tıkanıklıkları

Firmamızın Keşan tıkanıklık açma servisi rögar tıkanıklıklarına da müdahale ediyor. Rögarlar binaları belediye kanalizasyon hatlarına bağlar. Burada oluşacak en ufak sıkıntı halinde tüm dairelerde tuvalet geri basması, lavabo geri basması sorunları ortaya çıkacaktır. Firmamızdan alacağınız rögar tıkanıklığı giderme hizmeti ile bu sorunu da çözebilirsiniz. Ayrıca bina kanalı olarak tabir edilen ve binadaki tüm daireleri rögara bağlana tesisatta da sorun olabilir. Genel olarak rögar ve bina kanalı tesisatı yüksek basınç ister. Fakat tuvaletler, yani daire içi tesisatlar biraz daha düşük basınçlar ile temizlenir. Bu yüzden farklı cihazlar kullanılması gerekir. Belediyeden gelecek olan tıkanıklık açma aracı daireler için yüksek gelebilir. Firmamız her türlü tıkanıklık ve tesisat için robotlu cihazları bünyesinde barındırıyor. Siz de firmamızdan destek alarak sorunları çözüme kavuşturabilir, sıkıntınızı giderebilirsiniz.

Pimaş Tıkanıklıklarını Da Gideriyoruz

Pimaşlar da zaman zaman tıkanabilir. Özellikle çatıya kuşların bıraktığı yabancı maddeler pimaş tıkanıklıklarına neden olur. Bu tıkanıklıklar ise giderlerin suyu rahatlıkla atamamasına neden olur. Sonucunda ise çatıdan, binanın farklı yerlerinden su sızıntıları yaşanacaktır. Bu durumu yaşamak istemiyorsanız siz de Keşan tıkanıklık açma servisimize pimaşlarınızı açtırabilir, tıkanıklığı giderebilirsiniz.

Son Teknoloji Cihazlar İle Üstün Hizmet

Robotlu son teknoloji cihazları kullanıyoruz. Bu sayede tesisatınızdaki en büyük tıkanıklığı bile çok rahat bir şekilde gideriyoruz. Normal şartlarda tüm tesisatın kırılması ve değişmesi gerekirken biz noktasal olarak tıkanıklığı belirliyor ve tam olarak bu noktaya müdahale ediyoruz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Servis kaydı oluşturarak aynı gün içerisinde adresinize gelmemizi sağlayabilirsiniz.

 

Puan Verin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir